Apie Viešbučiai.lt projektą


Kodėl turėtumėte rinktis mus?

Viesbuciai.lt tinklalapyje suteikiame galimybę išsirinkti nakvynę iš daugiau nei 200.000 viešbučių visame pasaulyje– nuo svečių namų už pačią mažiausią kainą iki prabangių, išskirtinių penkių žvaigždučių viešbučių tinklų su nuolaidomis iki 50%. Taip pat atrenkame geriausius viešbučius verslo kelionėms, ar poilsiui su šeima.

Didelis viešbučių pasirinkimas

Galime pasiūlyti platų kambarių tipų pasirinkimą.

Siūlome visas apgyvendinimo paslaugas teikiančių vietų kategorijas - nuo svečių namų ar apartamentų tipo nakvynės iki prabangių penkių žvaigždučių viešbučių.

Tinklalapyje skelbiami pasaulinio viešbučių svečių portalo TripAdvisor atsiliepimai, jais siekiame supaprastinti ir padėti Jums apsispręsti renkantis viešbutį.Asmeninis dėmesys Jums

Mes suprantame ko Jums reikia. Mūsų tinklapis paruoštas trimis kalbomis lietuvių, anglų ir rusų, šiomis kalbomis Jūs visada susikalbėsite ir su mūsų klientų aptarnavimo specialistais. Visi aprašymai, užsakymo procesas ir dažniausiai užduodami klausimai yra pateikiami šiomis kalbomis, todėl problemų užsakant neturėtų kilti, net ir tuo atveju, jei lietuvių kalbos nemokate ar esate svečias iš užsienio. Mūsų agentai Jus visada mielai konsultuoja telefonu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę,jie mielai padės visais klausimais, kurie Jums kyla atliekant užsakymą ar jau užsisakius viešbutį mūsų tinklalapyje.

Visuomet stengiames, kad užsakymo procesas būtų kuo aiškesnis ir paprastesnis. įvertiname kiekvieną pastabą ir stengiamės atsižvelgti į kiekvieną pastebėjimą.

Suteikiame galimybę registruotiems vartotojams valdyti, keisti ar atšaukti savo užsakymus, peržiūrėti užsakymų istoriją ir gauti patogias sąskaitas.

Suteikiame galimybę atsiskaityti visais populiariausiais mokėjimo būdais: naudojantis elektroninės bankininkystės paslaugomis, kredito kortelėmis, PayPal mokėjimo sistemai.Jokių paslėptų mokeščių

Jokių papildomų ar paslėptų mokesčių – visuomet matote galutinę užsakymo kainą, apie papildomas rinkliavas ar mokesčius atvykimo vietoje viesbuciai.lt tinklalapyje informuojame iš anksto.

Saugome Jūsų asmeninius duomenis. Niekuomet neperduodame Jūsų duomenų trečiosioms šalims, nesusijusioms su užsakymo vykdymu ar nauda Jums.

Parašykite mums

Parašykite mums

Viešbučių ir aviabilietų rezervavimo sistema viesbuciai.lt

Aludarių g. 2, Vilnius, LT-01113
Tel: +370 602 26000
El. paštas: pagalba@viesbuciai.lt

Travelonline Baltics, UAB
Įmonės kodas 302267581
PVM mokėtojo kodas LT100004578417
Aludarių g. 2, Vilnius
Travelonline Baltics, UAB


Sąskaitos numeris LT347300010111711531
Banko kodas 73000

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!