Dažnai keleivių užduodami klausimai

Taip. Sąskaitą faktūrą galite užsisakyti savitarnoje, bei mūsų klientų aptarnavimo telefonu arba el.paštu.


Visos kainos pateikiamos su mokeščiais.

Kainos priklauso nuo viešbučių užimtumo ir kambarių tipų. Gali būti, kad stebint kainas ankščiau konkrečiam kambariui buvo pasiūlyta geresnė (akcijinė) kaina.

Atsiskaityti viešbučiai.lt puslapyje galite visais populiariausiais būdais (banko pavedimu, el. bankininkyste, kreditine kortele, paypal atsiskaitymo sistema).

Atsiskaitant kreditine kortele taikomas 3% transakcijos mokestis.

Šeimai, apsistojančiai su vienu ar dviem vaikais, nuolaida vaikui(-ams) gali būti taikoma tada, kai šeima pasirenka gyventi dviviečiame ar kito tipo kambaryje su trečia ar ketvirta pristatoma lova. Vaiko amžius, iki kurio taikoma nuolaida, nurodomas konkretaus viešbučio kainyne.

Kainos yra pateikiamos asmeniui, tačiau paieškoje galite nustatyti pageidavimą kainas matyti visam užsakymo laikui.

Kiekvienas viešbutis vaiko amžių nustato pagal savo standartus.

RO (Room only) – be maitinimo.

BB (Bed & Breakfast) – tai maitinimo tipas, kurio metu pateikiami tik pusryčiai (dažniausiai švediškas stalas). Kava, arbata, vanduo – nemokamai.

HB (Half Board) – pusryčiai ir vakarienė. Kava, arbata, kiti gaivieji gėrimai patiekiami administracijos pusryčių metu – nemokamai. Vakarienės metu visi gėrimai – už papildomą mokestį. 

HB+ (Half Board Plus) – pusryčiai ir vakarienė. Vietinės gamybos alkoholiniai ir gaivieji gėrimai pusryčių ir vakarienės metu – nemokamai. 

FB (Full Board) – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Pietų ir vakarienės metu visi gėrimai už papildomą mokestį.

FB+ (Full Board Plus) – pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Nemokami gėrimai valgio metu.

AI (All inclusive) – tai maitinimo tipas viskas įskaičiuota. Pusryčiai, pietūs, vakarienė, alkoholiniai ir gaivieji vietinės gamybos gėrimai. Kai kuriuose viešbučiuose kava, ledai, šviežiai spaustos sultys, importiniai gėrimai gali kainuoti papildomai.

UAI (Ultra All Inclusive) = SAI (Superior All Inclusive) = EXTAI (Extended All Inclusive) = ELGAI (Elegance All Inclusive) = VIPAI (VIP All Inclusive) – viskas įskaičiuota. Importiniai alkoholiniai gėrimai ir papildomos paslaugos – viešbučio nuožiūra.


Svarbu: pagal sistemas AI, UAI visi gėrimai patiekiami tik stiklinėse. Jei norima su savimi pasiimti butelį – reikia mokėti papildomai. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė paprastai būna švediškas stalas, kartais gali būti a la carte arba porcijomis. 

Švediškas stalas – tai maisto (dažnai ir gėrimų) pateikimo būdas, kai svečiai patys įsideda maistą, įsipila šaltus ir karštus gėrimus. Švediško stalo etiketas leidžia nesilaikyti patiekalų valgymo eiliškumo. Priklausomai nuo gyventojų skaičiaus viešbutyje (sezono pabaigoje arba pradžioje), kartais maistas gali būti dalinamas porcijomis.


A la carte – tai maisto pasirinkimas pagal pateiktą valgiaraštį. Dažniausiai viešbučiuose, turinčiuose a la carte restoranus, vietą vakarienei reikia užsisakyti iš anksto (bent prieš vieną dieną), laikotarpį nustato viešbučio administracija. Maitinimas a la carte restoranuose gali būti įskaičiuotas į kainą arba tiekiamas už papildomą mokestį. 


Kitos galimos matinimų tipų santrumpos:

AB - Amerikietiški pusryčiai;
AC - Be maitinimo;
EB - Angliški pusryčiai;
BB – Bufetas;
AIG - Viskas įskaičiuota;
B - Šalti užkandžiai;
BTT - Pusryčiai ir sveikatinimo procedūros;
HBB - Karšti užkandžiai;
CB - Kontinentiniai pusryčiai;
PP - Maitinimas pagal atskirą programą;
BF - Švediškas stalas;
CBB - Bufetas;
OB -Tik nakvynė be maitinimo. 


Kontinentiniai pusryčiai – lengvi pusryčiai viešbučio restorane. Paprastai tai kava arba arbata ir bandelės su uogiene ir sumuštiniai. Paprastai tokie pusryčiai siūlomi Europos viešbučiuose.


Angliški pusryčiai – pusryčiai, kuriuose, skirtingai nuo kontinentinių, galima užkąsti kiaušinienės, keptos duonos. Paplitę Europos apgyvendinimo įstaigose.

Atvykimo dieną viešbučio paros pradžia yra 14–18 val., išvykimo dieną viešbučio paros pabaiga yra 10–12 val. Paskutinę kelionės dieną iš viešbučio kambario su bagažu reikia išvykti iki 10–12 val. Apie tikslias išsiregistravimo sąlygas Jus informuos viešbučio administracija.

Maitinimo tipas ir galimybės nurodomi prie konkretaus viešbučio kambario tipo.

Susisiekite su mumis mūsų klientų aptarnavimo telefonu arba el.paštu ir mes mielai Jums padėsime.

Patvirtinimą gaunate el. paštu. Jei patvirtinimo nesulaukėte per 24 val. susisiekite mūsų klientų aptarnavimo telefonu arba el.paštu.

Standard Room – tai pats paprasčiausias kambarys, kuriame būtinai lovos ir vonios kambarys, o interjeras ir techninės charakteristikos priklauso nuo viešbučio lygio.

R.O.H. (Run of the House) – tai gali būti bet kurio tipo numeris užsakytame viešbutyje. Tikslus numerio tipas sužinomas tik atvykus į viešbutį. Numerio tipas priskiriamas viešbučio administracijos nuožiūra. 

Family Room – tai šeimyninis numeris, kuriame yra du gretimi kambariai. Kiekviename iš jų paprastai stovi dvi lovos (vaikų kambaryje lovelė gali būti dviejų aukštų). Prieš užsisakant reikėtų pasitikslinti ar tarp kambarių yra durys. Family Room dažniausiai kainuoja apie 30 proc. brangiau nei standartinis kambarys su papildomomis lovomis.

Executive Room – tai erdvus numeris, orientuotas į verslo klientus. Paprastai tokiame numeryje būna dvi zonos – miegamasis ir darbo kambarys. Dažniausiai juose būna internetas bei fakso aparatas.

Junior Suite – kambario plotas didesnis nei standartinio numerio. Junior Suite yra padalintas į dvi zonas: miegamąjį ir svetainę. Dažniausiai būna 5*, rečiau 4* viešbučiuose ir kainuoja apie 30 proc. brangiau nei standartiniai numeriai. 

Suite – tai erdvus dviejų kambarių numeris, prabangiau įrengtas, dažnai su dviem vonios kambariais (jeigu tik vienas vonios kambarys, tai jame gali būti ir vonia ir dušo kabina, arba dvi kriauklės). Atvykimo dieną svečiai gali būti pasitinkami su vynu ir vaisiais. Suite numeris kainuoja apie 50 proc. brangiau nei standartinis kambarys.

Deluxe Suite, Excellence Suite – paprastai būna du arba trys kambariai ir jie yra didesni nei Suite. Numeryje dažniausiai būna sūkurinė vonia, didžiulė terasa arba balkonas. Šis numeris kainuoja beveik dvigubai brangiau nei standartinis.

King Suite, Presidential Suite – tai aukščiausia Suite tipo kambarių klasė. Dažniausiai šiuose numeriuose būna du miegamieji, svetainė, darbo kabinetas, du vonios kambariai, nemokamas vynas ir vaisiai. Kambariai apstatyti išskirtiniais baldais. Šalia dažniausiai būna kambarys skirtas apsaugai. Tokios kategorijos numeris kainuoja mažiausiai tris kartus brangiau nei standartinis. 

Villa – tai atskiras, vieno arba dviejų aukštų namelis, su 3 - 6 kambariais. Jame paprastai būna didelė svetainė, miegamasis, keli vonios kambariai. Gali būti individualus baseinas arba vienu dalijasi kelios vilos. 5* viešbučiuose vilų svečiams veikia atskiras restoranas, galima naudotis personalo elektromobiliais,  kartais asmeninio liokajaus paslaugomis. Į VIP paplūdimius kas pusę valandos atnešama vaisių, šampano, rankšluosčių. Už tokią vilą paprastai sumokama tris kartus brangiau nei už standartinį numerį. 

Apartamentai – tai buto tipo numeris, kuriame gali būti nuo vieno iki trijų miegamųjų kambarių, svetainė sujungta su virtuvėle, vonios kambarys. Viename miegamajame įprastai gali miegoti du žmonės. Interjeras, techninės charakteristikos, virtuvėlės įranga priklauso nuo viešbučio lygio.

Studio – tai standartinio tipo numeris padalintas į dvi zonas – miegamąjį ir svetainę, kuri gali būti sujungta su virtuvės kampu. Priklausomai nuo viešbučio, virtuvėse gali būti indai, stalo įrankiai. Ką reiškia trumpiniai prie kambario?

STD - Standartinis;

STDB - Standartinis viešbučio numeris su balkonu;

CV - Standartinis viešbučio numeris, iš kurio atsiveria vaizdas į miestą arba apylinkes;

CVB - Standartinis viešbučio numeris, iš kurio atsiveria vaizdas į miestą;

DLX - Padidinto komforto numeris;

DLXGV - Padidinto komforto numeris su vaizdu į miestą;

DLXLV - Padidinto komforto numeris su vaizdu į įlanką;

DLXSV - Padidinto komforto numeris su vaizdu į jūrą;

DUPLEX - Dviejų aukštų viešbučio numeris. 1 aukšte svetainė, 2 aukšte miegamasis;

GOLFV - Padidinto komforto viešbučio numeris su vaizdu į golfo laukus;

GV - Standartinis numeris su vaizdu į sodą;

GVB - Standartinis numeris su vaizdu į sodą ir balkonu;

JS - Padidinto komforto viešbučio numeris su maža svetaine;

LUX - Tiesiog komfortiškesnis nei standartinis viešbučio kambarys;

LV - Numeris, iš kurio atsiveria vaizdas į lagūną;

MV - Standartinis numeris, iš kurio atsiveria vaizdas į lagūną;

PA - Numeris, iš kurio matosi baseinas;

PV - Standartinis numeris su vaizdu į baseiną;

PVB - Standartinis numeris su balkonu ir vaizdu į baseiną;

RV - Standartinis numeris su balkonu su vaizdu į upę;

RVB - Standartinis numeris su balkonu su vaizdu į upę;

SSV - Numeris, iš kurio matosi šiek tiek jūros;

SUPPV - Pagerintas viešbučio numeris, iš kurio matosi baseinas;

SUPSV - Pagerintas viešbučio numeris, iš kurio matosi baseinas;

SV - Standartinis numeris su vaizdu į jūrą;

VGL - Numeris atskiroje viloje. Tai apgyvendinimo tipas, kai keliautojui gali būti pasiūlytas daugiau nei vienas kambarys;

ANDAMAN - Standartinis numeris.

Viešbučiui patvirtinimą mes išsiunčiame vos Jūs apmokate užsakymą, todėl papildomai joks patvirtinimas nebėra reikalingas.

Užsakymą galite koreguoti savo paskyroje arba susisiekus mūsų klientų aptarnavimo telefonu ar el.paštu.

Esant pageidavimui atšaukti savo užsakymą tai galite padaryti savitarnoje arba susisiekus mūsų klientų aptarnavimo telefonu arba el. paštu. Visi atšaukimai yra vykdomi Jūsų konkretaus viešbučio užsakyme pateiktomis sąlygomis.

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!