Specialus ženklinimas - kaip išsirinkti tinkamą viešbutį?

2015.11.02

Vykstate atostogauti ir nežinote kaip išsirinkti tinkamą viešbutį? Atkreipkite dėmesį į apgyvendinimo įstaigos charakteristiką, žvaigždučių skaičių bei apartamentų kategoriją. Žvaigždučių skaičius padės atskleisti viešbučio gyvenimo sąlygas ir patogumus, o kategorija leis nuspręsti, kokio lygio kambarius siūlo pasirinktas viešbutis.

Specialus ženklinimas - kaip išsirinkti tinkamą viešbutį?

Patariame rinktis viešbutį netoli miesto centro, lankytinų objektų, paplūdimio ar vietinio susisiekimo transporto stotelių. Apsistojus prasto susisiekimo zonoje gali tekti nemažai „paploti“ už taksi.  Pasidomėkite, ar netoli viešbučio yra prekybos centrai, vaikų žaidimų aikštelės bei kitos Jums aktualios paslaugos. Atkreipkite dėmesį į viešbučio Trip Advisor atsiliepimus – jie padės suprasti realią situaciją ir apsaugos nuo galimo nusivylimo, jei atostogų metu išsirinktas viešbutis neatpirktų lūkesčių.

Skirtingose šalyse tiek pat žvaigždučių turintys viešbučiai gali skirtis siūlomų paslaugų įvairove, todėl susipažinkite su viešbučio aprašymu, apžvelkite nuotraukas, bei sužinokite visą aktualią informaciją dar prieš rezervuojant viešbučio numerį.


Pagrindinės viešbučio apartamentų kategorijos:


  • Turistinės kategorijos kambariai yra pigiausi, juose neverta tikėtis prabangos. Tokį viešbučio numerį patartina rinktis tuomet, kai po ilgų ekskursijų grįšite tik permiegoti. 
  • Pirmosios kategorijos kambariuose rasite viską, ko reikia. Šis ženklinimas nurodo, kad viešbutis yra arti jūros, ar netoli miesto centro. Čia siūlomas didesnis paslaugų asortimentas.
  • Prabangioji viešbučio numerių kategotija kitaip dar vadinama liuxo kategorija pasižymi komfortu, nepriekaištingu aptarnavimu, įvairiomis paslaugomis. Tokiame viešbutyje įsigijus kelialapį su „viskas įskaičiuota“ maitinimo tipu nereikės atskirai mokėti už maitinimą, Jums taip pat priklausys nemokamos treniruoklių salės ir kitos pramogos.
  • „Ekstra klasės“ arba „ekstra plius“ klasės viešbučio numerio kategorijos yra aukščiausio lygio. Ypatingos prabangos viešbučiai žymimi „Superior de Luxe“.