5 patarimai kaip gauti geriausią viešbučio kambarį?

2015.09.22

Atvykote į viešbutį, kaip gauti maksimalų komfortą iš to kambario, kurį užsakėte? Ką susižinoti, ką galite gauti papildomai?… Šie penki patarimai , tikimės padės išsiaiškinti ko galima tikėtis ir ką galima gauti.

5 patarimai kaip gauti geriausią viešbučio kambarį?

1. Paklauskite, gal viešbutyje vyksta arba neseniai vyko renovacija. Paprastai ji atliekama segmentais, ne visam viešbučiui iš karto - aukštuose arba sekcijomis. Paprašykite kambario renovuotoje viešbučio dalyje,, ji paprastai yra švaresnė, kvapai malonesni, bei naujesnės lovos ir patalynė.

2. išsiaiškinkite, ar kambariuose yra naktinės užduolaidos. Tai yra sunkios, storos užuolaidos, kurios sulaiko šviesą iš, kai jūs nenorite jos.

3. Įsitikinkite, kad jūsų kambaryje yra nerūkoma. Jei nesate rūkalius, senų cigarečių dūmų kvapas trukdys ramiam miegui.

4. Pasidomėkite pagalvėmis. Jei Jus kankina kaklo ar nugaros skausmai nuo netinkamos pagalvės naudojimo, išsiaiškinti, ar galimos įvairių lygių (minkštumo) pagalvės. Kai kurie viešbučiai turi atsargine kiek kietesnes pagalves, kurias sudeda į kambarių spintas, o gal kartais tu pasislėpę registratūroje.

5. Užsakykite atskiras lovas, jei keliaujate dviese, tokiu būdu atvykus į viešbutį galėsite paprašyti jas sujungti, taip turėsite daug daugiau vietos, o ir kambarys dažnai būna didesnis.


Paprastai viešbučiai noriai visa tai suteikia nemokamai, kartais užtenka kelių eurų gera valia paliktų viešbučio registracijoje. kalbėkitės su darbuotojais, juk jie dirba tam, kad Jūsų viešnagė būtų kuo malonesnė.

loading

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!