Kaip suplanuoti atostogas visai šeimai?

2015.09.02


Kaip suplanuoti atostogas visai šeimai?

Tinkamo viešbučio pasirinkimas šeimos poilsiui gali atrodyti sudėtingu procesu, tačiau tokiu jis tikrai neturi būti. Nuo žongliravimo tarp visų jūsų šeimos narių poreikių iki viešbučio tinkamo jūsų biudžetui pasirinkimo, yra daug dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti. Tinkamu planavimu, jūs galite rasti visus apgyvendinimo poreikius patenkinantį variantą, kad, jums atvykus, galėtumėte mėgautis savo šeimos atostogomis. Vadovaujantis šiuo naudingų patarimų rinkinuku, beliks susipakuoti lagaminus ir mėgautis ramiomis atostogomis.


Ką reikia padaryti planuojant atostogas:

1. Nustatykite tikslų kelionės biudžetą

Svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti renkantis viešbutį yra nustatyti biudžetą. Pernelyg dažnai šeimos išleidžia visą biudžetą viešbučiui ir joms nebelieka pinigų įvairioms pramogoms, tokioms kaip aplankyti populiariausias pramogų vietas ar įdomesnius restoranus. Nesvarbu, koks jūsų biudžetas yra, svarbiausia, kad viešbutis atitiktų jūsų nustatytus kainų rėmus.


2. Išsiaiškinkite svarbiausius savo pageidavimus viešbučiui kuriame apsistosite

Ieškant tinkamo viešbučio savo atostogoms, svarbiausia teikti pirmenybę savo pageidavimams. Gal būt jūs renkatės aktyvias atostogas, tuomet kambario tipas ar patogumai jame, nebus taip svarbu, kai grįšite tik išsimiegoti, gal būt svarbiausia bus viešbučio lokacija. Tačiau, jei jūs planuojate praleisti daug laiko viešbutyje, pagrindiniu kriterijumi gali tapti viešbučio baseinas, nemokami pusryčiai, bevielio interneto prieiga ir pan. Taip pat į prioritetų sąrašą turėtų būti įtraukta ir vaikų nakvynė. Priklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus, galite pasirinkti dalintis kambariu, arba užsisakyti šeimyninį kambario tipą.


3. Perskaitykite kitų keliautojų atsiliepimus

Nesivadovaukite vien tik viešbučio pateikiamu aprašymu, būtinai perskaitykite ir kitų keliautojų atsiliepimus apie savo pasirinktą viešbutį. Daugiausia dėmesio skirkite savo sąraše pažymėtiems pageidavimams.


4. Ieškokite geriausių pasiūlymų visi kartu

Jūsų visa šeima vyksta atostogų, todėl prasminga būtų išklausyti šeimos narių nuomonės apie viešbučius kuriuos renkatės. Galite pradėti klausimu kas kiekvienam nariui svarbiausia viešbutyje (tai gali padėti jums susidaryti prioritetų sąrašą) arba, balsuojant susiaurinti savo pasirinkimus iki dviejų ar trijų viešbučių, kurie atitinka jūsų reikalavimus.


5. Apsidairykite aplink

Paskaitykite informaciją apie pramogas esančias prie jūsų pasirinkto viešbučio, taip sutaupysite laiko atostogų metu ieškodami ką įdomaus nuveikti.


Ko nedaryti planuojant atostogas:

1. Neužsakykite viešbučio „aklai”.

Perskaitykite visą pateikiamą informaciją apie papildomus mokesčius, rinkliavas, neužsakinėkite pirmo pasitaikiusio viešbučio neperskaitę atsiliepimų apie jį.


2. Negalvokite jog brangiausias bus būtinai geriausias

Nors daugelis aukštos klasės viešbučių siūlo daug specialių patogumų, tokių kaip nuosvas papludimys ir pan., tačiau būtent pigesni viešbučiai gali turėti tai, ko jums tikrai reikia. Dauguma nebrangių viešbučių tinklų gali pasiūlyti tokius patogumus, kaip nemokamus pusryčius ir nemokamą belvielį internetą, o tai jums padės nemažai sutaupyti.


3. Nebijokite klausti

Vienas iš geriausių patarėjų jūsų atostogų metu - viešbučio registratūros darbuotojai. Jie gali pasiūlyti geriausius restoranus, suteikti jums nuorodas ir užtikrinti, kad jūsų viešnagė bus maloni. Taip pat į juos reikėtų kreiptis jei pageidaujate kažko konkretaus kambaryje arba jums kažko trūksta.


4. Nestresuokite

Atminkite, kad jūsų viešbutis niekada nesugadins jums atostogų. Jūsų atostogas gali sugadinti tik netinkamas požiūris. Atsipalaiduokite, kiekvieną problemą galima ramiai išspręsti, neleiskite nedideliems nesklandumams sugadinti Jūsų atostogų.


5.Nepamirškite dalintis

Jums pavyko. Jūs pasirinkote viešbutį, išvykote atostogų ir praleidote nepamirštamą laiką. Dabar atėjo laikas pasidalinti nuotraukomis su draugais ir šeima. Tačiau tuo neapsiribokite dalinkitės savo patirtimi viešbučių tinklapyje, juk tai gali padėti kitoms šeimoms priimti teisingus sprendimus.


Išvada:

Nesvarbu kokį viešbutį pasirinksite, būkite garantuoti, kad jūsų šeimos poilsis busi įsimintinas. O jei kils bėdų ar klausimų viešbutį renkantis ar užsakant, visada galite kreiptis į mus viesbuciai.lt komandą, o mes pasistengsime rasti patį tinkamiausią pasiūlymą jūsų idealioms atostogoms.

loading

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!