10 unikalių viešbučių labiausiai lankomose šalyse!

2015.11.03

Ar įsivaizduojate romantišką naktį viešbutyje su stiklinėmis lubomis stebint šiaurinę pašvaistę? Svajojate apie viešnagę vulkaninės kilmės uoloje? Apsistokite unikaliuose ir kiek netradiciniuose apartamentuose. Patikėkite, atostogos taps įsimintinos ir ekstremalios viešint keliasdešimt metrų po žeme ar unikalaus dizaino namelyje.

10 unikalių viešbučių labiausiai lankomose šalyse!

Das park hotel Vokietijoje

Šis kempingas įsikūręs ant Dunojaus upės kranto atvykeliams siūlo numerius, įrengtus dideliuose betoniniuose vandens nutekėjimo vamzdžiuose. Išorinį nekokį vamzdžių vaizdą kompensuoja jaukus vidaus dizainas. Mokestis už paslaugas renkamas pagal tai, kiek vartotojui negaila ar kiek jis tai sau gali leisti.

V8 hotel Vokietijoje

Dievini prabangius automobilius taip, kad net tūnotum juose kiaurą parą?  Apsistok V8 viešbutyje ir ištiesk kojas žymių markių automobiliuose, tokiuose kaip Mercedes-Benz ar Porsche. Šiame viešbutyje pasitiks orginalus automobilių tematikos dizainas.


Gamirasu Hotel Cappadocia Turkijoje

Prabangus vulkaninės kilmės uoloje įrengtas viešbutis siūlo kambarius su skliautinėmis lubomis, dekoruotomis turkišku stiliumi. Čia galėsite pasinerti į nepamirštamą poilsį, pasimėgauti prabanga ir išragauti tradicinių vietinių patiekalų. Šis viešbutis siūlo nemokamai pajodinėti žirgais po apylinkes arba paplaukioti lauko baseine.

Hotel Au Vieux Panier Prancūzijoje

Esi linksmas menininkas, ar tiesiog šelmiškai lakios vaizduotės? Šis Hotel Au Vieux Panier viešbutis kaip tik tau!  Skirtingi stiliaus kambariai, savitas dizainas yra vis kito dailininko ir menininko paveldas. Viešbutis kasmet perdažo kambarius, todėl čia atrasi savo atmosferą, ryškią, pastelinių spalvų, o gal šiek tiek iššaukiančią.

Arte Luise Kunsthotel Vokietijoje

Šis išskirtinis viešbutis yra Berlyno centre ir pasižymi modernumu bei artistišku kambarių dizainu. Viešbučio stilių kūrė ne vienas žinomas menininkas. Pastelinėmis spalvomis dažytame kambaryje pasijusite kaip vaikiškos knygutės iliustracijoje, o kambario baldai ir dekoracijos pagamintos iš unikalių detalių bei žaliavų.La Balade des Gnomes Belgijoje

Apsistoję šiame viešbutyje galėsite iš naujo interpretuoti, kas yra pasaka. Neįprastai dekoruoti miegamieji, masažinė vonia, vitražai languose ir žaliuojantis parkas – viskas, ko reikia pasakiškam poilsiui.

Juvet Landscape Hotel, Norvegijoje

Šis viešbutis tai sintezė tarp žaliuojančios Skandinaviškos gamtos, kūltūros istorijos ir šiuolaikinės architektūros. Ant skardžio tarp beržų įsikūręs viešbutis siūlo unikaliai įrengtus kambarius su nuostabiu vaizdu. Yra galimybė apsistoti senuose statiniuose – autentiškame malūne, atrestauruotoje troboje ir senoviškame svirne.

Kakslauttanen Igloo Village Suomijoje

Unikaliose sniego iglu trobelėse galėsite stebėti žvaigždes ir ryškią šiaurės pašvaistę mylimojo glėbyje. Šis viešbutis siūlo numerius su stiklinėmis lubomis. Patikėk, vaizdas vertas milijono.


Atholl palace hotel Škotijoje

Pilyje kaip karališkosios šeimos nariai galėsite mėgautis Škotijos aukštumų vaizdais ir viešbučio teikiamais malonumais. Prabangus SPA, įspūdingi sodai, ir puikus restoranas – tai tik maža dalis viso gėrio, kurį rasite atvykę į Atholl palace viešbutį.

Air hotel Belgijoje

Viena unikaliausių vietų viešnagei Belgijoje. Iš perdirbtų medžiagų čia sukurti pakabinami kambariai turi savitą temą ir interjerą.  Jie yra skirtingų formų bei įmontuoti nevienodame aukštyje.

loading

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!