6 patarimai kaip išsirinkti kambarį, ramiam miegui?

2015.09.21


6 patarimai kaip išsirinkti kambarį, ramiam miegui?

Dažnai atvykus į viešbutį, visai nesvarbu darbo reikalais ar atostogų metu, nepagalvojame, jog mūsų poilsis daugiausiai priklausys nuo viešbučio kambario lokacijos. Juk ledo barškėjimas,  lifto keliamas triukšmas, ar mergvakariai švenčiami apačioje salėje, neleis miego dievams, greitu laiku aplankyti jūsų, todėl sudėliojome 6 paprastus patarimus kaip teisingai išsirinkti kambarį bet kuriame viešbutyje!

1. Užsakydami kambarį paprašykite, kad Jums jį skirtų pusiaukelėje išilgai koridoriaus. Tai paprastai tyliausia grindų dalis, nes ji labiausiai nutolusi nuo automatų, kitų svečių, išėjimų, ūkvedybos spintų ir kitų triukšmą keliančių vietų.

2. Prašykite kambario tame pačiame aukšte kur yra durininkas arba apartamentų aukšte, jei viešbutis turi tokius. Kartais tie kambariai yra aukštesnėmis lubomis, o tai suteikia Jums šiek tiek daugiau oro erdvės nuo virš jūsų esančių žmonių.

3. Venkite kambarių kurie ribojasi su baseinu. Nors vaizdas bus gražus, baseinai paprastai būna naktinės žmonių susibūrimo vietos , o ir triukšmas daug geriau aidi nuo vandens.

4. Pasiklauskite, kuriuo metu yra išvežamos šiukšlės, jei pastebėjote, kad jūsų kambarys netoli šiukšlinės. Jei laikas Jums yra per ankstyvas, nebijokite paprašyti kito kambario.

5. Jei Jūsų viešbutis pasitaikė vos kelių aukštų, paprašykite kambario galinėje viešbučio dalyje. Šie kambariai paprastai yra tylesni (ypač jei jie atokiau nuo automobilių stovėjimo aikštelės). Net jei vaizdas yra prastas, ramybės dėlei jį paaukoti tikrai verta.

6. Rinkitės kambarį bent du ar tris aukštus aukščiau nei pobūvių patalpos, barai ar kitos viešosios erdvės, jeigu viešbutis turi jas. Jūs nustebsite, kiek daug garso gali skleisti grindimis pulsuojantys milžiniški boso ritmai.

Labai tikimės, kad visos naktys, kurias Jūs praleisite viešbučiuose bus ramios! Linkime saldaus miego!

loading

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!