Viešbučių vertinimas pagal žvaigždučių skaičių

2015.10.16

Pasaulyje plačiausiai naudojama ir geriausiai žinoma viešbučių klasifikavimo sistema pagal žvaigždutes. Viešbučiai yra vertinami pagal lokaciją, kambarių dydį, teikiamas paslaugas ir jų kokybę, aptarnavimą, maitinimą, pramogas ir pan. Kiekvienam viešbučiui yra skiriamas žvaigždučių skaičius pagal tos šalies kriterijus. Skirtingose šalyse tiek pat žvaigždučių turintys viešbučiai gali skirtis siūlomų paslaugų įvairove, todėl prieš rezervuojant viešbutį siūlome susipažinti su kiekvienos žvaigždutės teikiamais patogumais ir atidžiai perskaityti apgyvendinimo įtaigos aprašymą.

Viešbučių vertinimas pagal žvaigždučių skaičių

1* žvaigždutės viešbučiai neturi daug patogumų ir komforto. Tai dažniausiai dvivietis kambarys, mažiausiai 8 kv. metrų plote su televizoriumi, stalu ir kėdėmis.Tokiuose viešbučiuose yra bendri tualeto ir vonios kambariai. Patalpos valomos kasdien, patalynė keičiama kartą per savaitę, rankšluosčiai du kartus per savaitę. Galimi pusryčiai ir gėrimų pasiūlymai.

2** žvaigždučių viešbučių kambariai nuo 1 žvaigždutės skiriasi tuom, kad užsirezervavę kambarį už paslaugas galėsite sumokėti banko kortele. Kambariuose gali būti įrengti atskiri vonios kambariai. 2 žvaigždučių apgyvendinimo įstaigos kavinėje galite rasti švediško stalo principu patiektus pusryčius.

3*** žvaigždučių viešbučiuose rasite aukštesnio lygio aptarnavimą bei ištaikingesnius apartamentus. Kiekviename numeryje yra vonia arba dušo kabina, televizorius, bei internetas. Kambaryje rasite telefoną, plaukų džiovintuvą, bei higienos reikmenis. Registratūra veikia ne mažiau kaip 14 valandų per parą, čia prisiskambinti galėsite visą parą. Viešbučio darbuotojai kalba bent jau dvejomis pasaulio kalbomis.

4**** žvaigždučių viešbučiuose pasitinka prabanga ir komfortas. 24 valandas per parą paslaugas teikia kambarių tarnyba. Registratūra dirba ne mažiau kaip 18 valandų per parą. Apartamentus rasite mini barą su įvairiais gėrimais, suteikiami chalatai, šlepetės, kosmetikos bei higienos priemonės.

5***** žvaigždučių viešbučiuose Jums nereikės niekuom rūpintis. Aptarnaujantis personalas suteiks viską, ko pageidaus širdis. Čia registratūra dirba 24 valandas per parą, personalas kalba įvairiomis pasaulio kalbomis. Numeriuose rasite mini barą, esant pageidavimui maistas bus patiekiamas į kambarius. Viešbutyje teikiamos lyginimo, batų valymo ir kitos paslaugos. Šis variantas tinka prabangaus poilsio pasiilgusiems žmonėms.

Jei viešbutis turi papildomų paslaugų tačiau vis tiek neatitinka aukštesnės kategorijos – prie žvaigždučių dedamas pliusas, pavyzdžiui: 4+ žvaigždutės.

Tokio tipo viešbučiuose dažnai siūloma „viskas įskaičiuota“ arba viskas „įskaičiuota+” maitinimo tipai bei papildomos nemokamos paslaugos, pavyzdžiui: nemokami paplūdimio gultai, įėjimai į nemokamus klubus ir pan.

loading

Geriausi kelionių pasiūlymai tiesiai į jūsų elektroninio pašto dėžutę!